אודות השיטה

"גיל דורמן" המרכז לפיגמנטציה ולטיפולי עור מתקדמים. 

בקליניקה אנחנו מתמחים בטיפול בבעיות עור שונות ובעיקרן טיפול ופתרון לכל סוגי הפיגמנטציה בשיטה הייחודית שלנו שכבר עזרה למאות נשים ! 

הקליניקה מתמחה גם בפתרון בעיות עור נוספות כמו אקנה, צלקות, הצערת העור, רוזציאה וכלי דם וסימני מתיחה. 

 הטיפולים בקליניקה נעשים לאחר אבחון עור מקצועי מעמיק והתאמת תוכנית טיפול באופן אישי לפי בעיית עור המטופל/ת.


הטיפולים מתבצעים בשיטה שפיתחה גיל דורמן וכוללים טכנולוגיות חדשניות מהמתקדמות ביותר, תכשירים פעילים שנבחרו בקפידה וליווי שוטף של המטופלות והמטופלים לאורך התהליך. 

כל הטיפולים נעשים ע“י צוות מקצועי שהוכשר לעבוד בשיטה של גיל ומלווה באופן אישי את המטופל/ת ובאווירה משפחתית וחמה.סיפורה האישי של גיל דורמן , מייסדת הקליניקה ומפתחת השיטה 

"בגיל 20 התחלתי לסבול מאקנה קל, ממש כמה פצעים בודדים. הלכתי לרופאת עור שאפילו לא הרימה את המבט שלה להסתכל על העור שלי ורשמה לי רואקוטן - ללא בדיקות דם, הכוונה או תשאול קודם. אני ידעתי כמה רואקוטן הוא מסוכן ודורש מעקב מלא (עקב סיפור קשה שהכרתי באופן אישי שנגרם משימוש ברואקוטן) ולא הסכמתי ליטול את התרופה. 

החלטתי לגשת לקוסמטיקאית שמצאתי בגוגל. הייתי ילדה צעירה לבד בעיר הגדולה שלא הכירה אף אחד ולא היה לי משפחה שתוכל להתלוות אלי וניגשתי אליה לבדי. אותה קוסמטיקאית, נתנה לי המון מוצרים, עשתה לי טיפול 10 דק בהרבה מאד כסף ושלחה אותי לדרכי. לא טרחה לבדוק מה איתי ואם אני מסתדרת, לא הזמינה אותי לטיפולים נוספים, לא הסבירה לי על התהליך שנדרש - ואני הרגשתי מרומה ומתוסכלת מאד. 

ברגע הזה נמאס לי והחלטתי ללכת ללמוד קוסמטיקה – אני אלמד את התחום ואעזור לאחרות ואחרים בבעיות עור ואעשה תיקון לחוויה שלי! 

למדתי והתמקצעתי בבתי ספר שונים, הלכתי לשלל הרצאות של רופאי עור ופלסטיקאיים מהטובים בתחום ועם השנים פיתחתי את השיטה הייחודית שלי שהיום מטפלת ועוזרת לאלפי מטופלות ומטופלים להרגיש טוב עם העור שלהם! שמרגישים שמישהו רואה אותם ומלווה אותם לאורך הדרך וזו זכות גדולה!" 


logo בניית אתרים